O nas

 
             Kwiaciarnia "Niespodzianka" obok Kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju przy ul. Wejherowskiej 27a we Wrocławiu została zbudowana przez Annę i Jana Łakomych.
              Od tamtej pory wiele sie zmieniło ... ale my w dalszym ciągu skupiamy się na modernizacji naszej pracy ciągłym szkoleniom i dążeniu do perfekcji w sztuce florystycznej.

Nasz zespół tworzą trzy dziewczyny, wykwalifikowane florystyki z pasją i doświadczeniem jakim pochwalić sie mogą jedynie nieliczni.

Zajmujemy się artystycznym tworzeniem kompozycji kwiatowo - roślinnych oraz wystrojem i aranżacją wnętrz. 
Realizujemy zamówienia przez telefon i internet. Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres.

Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Dzięki współpracy z partnerskimi kwiaciarniami dostarczamy kwiaty do innych miast Polski .

Bukiet kwiatów to okazanie drugiemu człowiekowi szacunku jest wiele towarów na dzisiejszym rynku ale tylko dzięki kwiatom wywołasz szczery uśmiech i nigdy nie poczujesz sie niezręcznie.
Kwiaty sprawiają że czujemy sie wyjątkowo,
warto z tego korzystać na co dzień i od święta.
 
   

Kwiaciarnia Wrocław


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą związane z florystyką, nasza kwiaciarnia działa we Wrocławiu od 30 lat. Oferuje wyjątkowe, niezwykle eleganckie wiązanki ślubne, doradzamy naszym klientom w doborze odpowiednich kwiatów. Dekoracje ślubne: bukiety, butonierki, bukiety dla druhen, dekoracje ślubne samochodów, dekoracje stołów, sal, kościołów. Adres naszej kwiaciarni:
ul. Wejherowska 27a Wrocław – Kwiaciarnia Niespodzianka Zaprasza.

Copyright © 2013 Kwiaciarnia Niespodzianka

Projekt i wykonanie: PRO-LINK